+48 508-191-873 | kontakt@pensjonatsonata.com

Nasza oferta

Pensjonat Sonata oferuje Państwu wypoczynek w 25 komfortowych przytulnych pokojacho zróżnicowanej powierzchni, których wystrój łączy klasykę z nowoczesnością. Wszystkie pokoje posiadają TV-sat oraz łazienkę z prysznicem. Wyposażone są w komfortowe  meble, miękkie tkaniny oraz łoża małżeńskie lub osobne łóżka. Niektóre z pokoi posiadają balkon co jeszcze bardziej przybliża Gościom otaczającą przyrodę.

Posiadamy własną salę jadalną o unikalnym kształcie koła z licznymi kolumnami, która utrzymana jest w niespotykanym klimacie i ciepłych barwach. Na pierwszym piętrze pensjonatu znajduje się ogromny taras widokowy, na którym można zrelaksować się przy lekturze i złapać promienie słońca. 

Pensjonat Sonata nie zapomniał również o swoich młodszych gościach. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw z morskim piaskiem, miejscem do gry w piłkę nożną i siatkówkę.. Rodzice natomiast, czuwając nad swoimi pociechami, mogą zrelaksować się przy grillu.

To wszystko, a także fakt, że w obsługę naszych gości wkładamy serce, radość i zapał do pracy sprawia, że Pensjonat Sonata to nie tylko noclegi - to radosne miejsce spotkań i odpoczynku.

Wybierzcie Państwo Grzybowo w gminie Kołobrzeg na swój urlop nad Bałtykiem, który pozostanie Państwu i Państwa rodzinie głęboko w pamięci.